Juhend ja tingimused

Lennupiletite otsingu juhend

Lennupiletite otsimiseks valige:
  • algus- ja sihtpunkt (linnanimed võite kirjutada eesti keeles) või kasutage IATA 3 tähelisi koode või kasutage linnade otsingut, mis asub linnanimede välja kõrval)
  • soovitud kuupäev väljalennuks ja tagasilennuks
  • kohtade arv
Vajutades otsingunupule, otsib süsteem ühendusi ja lennuvõimalusi, mis vastavad kõige paremini Teie otsingutingimustele ning sorteerib need vastavalt hinnale (täiskasvanu hind koos lennujaamamaksudega). Sobiva ühenduse valimiseks vajutage vastava hinna kõrval olevale nupule märkega ‘vali’. Pärast valiku tegemist tuleb sisestada reisijate nimed, telefoninumbrid (soovitavalt täisformaadis +372 123 4567), e-posti aadress, soovituslikult kontaktisik ning vajadusel lisamärkused ja vajadused. Broneeringu tegemiseks lõpetamiseks vajutage nupule ‘Kinnitage tellimus’ ja kui kõik on korrektselt tehtud, vormistame esialgse broneeringu.

Seejärel on teil võimalik broneeringu eest tasuda internetipangas. Peale pangamakse õnnestumist saame automaatselt lõpetada broneeringu ja vormistada lennupiletid. Saadame teile kinnituskirja ja võitegi enda valitud ajal reisile minna.

Klient vastutab et reisija nimi broneeringus vastab tema nimele isikut tõendavas dokumendis. Kui reisija nimi lennupiletil ei vasta reisidokumendis olevale, on lennupiletid kehtetud ja piletihind tagastamisele ei kuulu.

Telefoninumbrite õigsus broneeringus annab kliendile võimaluse saada informatsiooni lennugraafikus tekkida võivate muudatuste osas. Kui kliendiga ei ole võimalik ühendust võtta siis reisibüroo ei vastuta lennugraafiku muutumisega seonduvate ebameeldivuste ja võimalike lisakulude eest.